Classy motherfucker


Labas vakaras, mielosios! Šiame įraše kriepiuosi tik į jus, merginos:) Kadangi turbūt kiekviena iš jūsų mastėte, galvojote ar bent jau peržvelgėte savo ateities planus, bei vaizduotę. Ir kaip kiekviena įsivaizduojate save ateityje?

Manau, kad sulaukčiau įvairių atsakymų kaip : ” Tiesiog paprastai gyvenanti moteris, turinti šeimą, bei gerą gyvenimą” ; ” Turtingas vyras, pinigai, išlaidos…” ; ” Pirmąją vietą skirčiau mokslams, bei karjerai” ir t.t. Na, o aš, manau kad vienas iš svarbiausių ” aksesuarų” moteryje yra

kas mano nuomone merginą paverčia kažkuo ”aukštesniu”, ir suteikia tikrą grožį. Žinoma, elegantiškumas pasižymi ne vien išorėję, bet ir viduje. Visą savo gyvenimą, kartojau sau, kad būsiu stipri, nepalūžtanti moteris, bei turėsiu tvirtą savo nuomonę. Savo nuomonės laikausi net ir būdama tokio amžiaus, taip kad to stengsiuosi neprarasti bei ateityje. Gyvenant moters gyvenimą, sunku atsilaikyti skausmui, bei problemoms, bei sunku į jas nekreipti dėmesio. Bet visada žinok- kad moteris visada buvo ir bus aukščiau už vyrą, ir moteris turi išlikti savo pozicijoje, nepasiduoti kiekvienai širdį užkabinančiai smulkenai. Moteris, kaip ir merginos, mergaitės, VISADA turi jaustis gražios, ir NIEKADA nenuvertinti savęs. Kad ir ką kiti bešnekėtų, turėk galvoje frazę, kad esi geresnė už juos, kurie tau pavydi, bei niekada nenustok pasitikėti savimi!!!

Suprantu, dauguma nesijaučia gražiomis bei neturi tiek pasitikėjimo, kad ir po bet kokių pokalbių, BET merginos, jeigu tik stengsitės pačios dėl savęs, užsibrėžite savo tikslus – šiek tiek pastangų, ir pasieksite norimą rezultatą!

Classy inspiration:

14 comments
 1. xoxo said:

  tu žiūri GOSSIP GIRL ? :))

 2. jooanaa said:

  Įkvepi tokiais žodžiais!

 3. heyo said:

  sveikute:) lauksime dar iraso su summer nuotykiais!zinai kur foto ir aprasas:)*

 4. Ugnė said:

  Puikus įrašas! 🙂

  • Airingut said:

   Aciu tau, smagu, kad patiko!!!:)

 5. Labai ikvepei! Daugiau tokiu post’u 😉 Pilnai sutinku, kad moteris visalaik turi buti grazi, susitvarkiusi , pasitempusi ir laikanti aukstai iskelus galva.

  • Airingut said:

   Puiku, kad sutampa musu nuomones!!:) ir labai aciu!:)

 6. agata said:

  Sveika, tavo blogas virsta kazkuo tobulu, niekada nesitikejau tokio iraso is taves, ir stai, saunuole, daug, daug, daug tokiu irasu!!! Tu esi tobula asmenybe, tavo vidus ir isore tobula. Taipat labai pasiilgau tavo vlogu kur tu sakai, sveiki siandien yra ketvirtadienis…. ir t.t. Jie man labai patikdavo, prasau padaryk kazka tokio, padaryk vloga ir pakalbek apie merginu pasitikejima savim, grozi, ir t.t. butu tobulaaa. Didziulis buckis tau, saunuole :*

  • Airingut said:

   O dieve dieve dieve, būtinai atsiras toks video greitu metu, ir žinok, kad jis bus visas tau, nes labai nustebinai su tokiu komentaru, ačiū ačiū ačiū milijoną kartų 🙂

 7. labukas said:

  vis dar laukiam video kaip pasidaryt kuoduka 😛

 8. G said:

  Galvojau bus geriausias tavo įrašas…bet…..mano manymu, persistengei su tokiomis mergaičių nuotraukomis. Dauguma gražios – taip, bet kitos….netikros..krūtinė,plaukai,nagai viskas netikra..man tai negražu,nežinau kaip tau,gal ruošiesi tokia būti ir taip supranti CLASSY….

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: