Akriukas


Nors šiandien buvo tik trečia diena Lietuvoje, atrodo, kad aš jau čia kelios savaitės… Šiandien atsikėlus anksti ryte, jau ruošiausi važiuot į Kauną į akriukąąąą… Ji užlėkė pas mane šiek tiek ankščiau, pasiruošę, pasidažę, išlėkėm į traukinių stotį, o beeidamos ir padarėm kelias nuotraukas!

Atvažiavę į akropolį, gal 4 kartus perėjom visas geras parduotuves, ir tik tada išsirinkom ką nusipirksim, po ilgų matavimūsų ir juokavimų kabinose!

Po ilgų slankiojimų po parduotuves, buvom tikrai labai išalkusios, ir skubėjom į kavinę! Užsukom į Čili picą, ir ten šiek tiek atsipūtėm..

Planavom važiuot namo apie pusę 8 su traukiniu, bet pagalvojom, kad mama mus gali parvežt namo šiek tiek vėliau, ir dar galim ką nors nuveikt Kaune! Tuo tarpu tiesiog slampinėjom akropolį, ir gan dažnai susitikę pažįstamus žmones su jais paplepėdavom… Beslampindėavos, užsukom kelis kart į ”vero cafe” atsigaivint su smoothie, ar išgert gardžios kavos!

Na o kaip tik pragriedėjo oras, pagaliau galėjom išeit pasivaikščiot laisvės alėja, ir suvalgyt taip ilgai lauktus hamburgerius!!! Nuėję nusipirkt maisto į hesburgerį, atsisėdom ant suoliuko, ir ramiai bešnekėdamos juos valgėm, kol staiga prie mūsų priėjo trys vaikinukai, užklausdami mūsų vardų, ir norėdami susipažint… Matėsi, kad jie toki pat linksmi, ir tikrai panašūs į mus! Be jokių problemų susipažinom, bet tiek daug šnekėjom, kad net pamiršom padaryt nors vieną nuotrauką!!!:D Vėliau jie buvo labai išalkę, bet arčiausias hesburgeris nedirbo, tai ėjom į kitą galą, į hesburgerį, kad jie pavalgytų… Ten nuėję aš ir Greta užmatėm tris ” swag” vaikinukus, ir užsimanėm susipažint! Likus gal 15 minučių iki mūsų išvykimo, nulėkėm pas juos, pašnekėjom, bei susipažinom, ir kad tik 15 minučių, bet tikrai smagiai pasibuvom! Be to, sulaukėm kvietimo į gimtadienį rytoj!:D Paaiškėjo, kad vienas iš jų gyvena Californijoj, o du iš jų yra šokėjai!!! WOWOWOW

Apie 10 valandą bėgte nubėgę į artimiausią stotelę, nuvažiavom iki traukinių stoties, ir mūsų laukė mama, su nauja mašina!!!:D Kadangi ji dar buvo nesusitvarkius kažkokių reikalų, šiek tiek užtrukom belaukdami jų, kažkokiuose laukuose..

O dabar aš ir hamburgeris sakom labanakt!

7 comments
 1. Gabrielė said:

  labai sustambejus ypac toj foto kur su baltom suknelem ta ranka tokia storoka atrodo,bet cia gal tik per foto,seip tinka tau juodi!:D

 2. Enri said:


  Airinga, pagelbek!;D Kokioj parduotuvej matavaisi sita suknele? ;ooooo Nes akre kiek ieskojau, tai sitos nemaciau, o atrodo labai graziai ;)) aciu uz atsakyma .

 3. Xoxo said:

  tu su lesiais???? man visose naujuose ft atrodai su lesiais biski tamsesniais nei tavo tikra akiu spalva.

 4. Xoxo said:

  tau mielai atrodo tie lesiai xd

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: