6 day with Gabija


Kadangi pasidariau sau laisvą dieną mokykloje, galėjom tiesiog miegot ir apie nieką negalvot… Viskas tesėsi iki tol, kol į kambarį neįsiveržė mama, ir nepradėjo šaukt ” jeigu norit su mum važiuot į Eidą, greitai keliatės ir per 15 minučių susiruošiat ” ! Net negalvodama per miegus atsakiau ne, ir jausdamasi šiek tiek pavargus padėjau vėl galvą ant pagalvės bandydama užmigt… Po kelių minučių pati nejučiom staiga pašokau, ir sušukau Gabijai, kad galim važiuot į tą miestą. Bėgiodamos per visus namus, per dešimt minučių susiruošėm ir nevalgę pusryčių su rankinėmis bei makiažu rankose išlėkėm į mašiną. Kadangi buvom tikrai alkanos, prigriebėm bei produktus, reikalingus sumuštiniams. Pakeliui į Eidą mašinoj darėm sumuštinius ir net neįsivaizduoju kaip atrodėm iš šono… Na, bet svarbu nebebuvom alkanos, ir viskuo patenkintos, nors dar šiek tiek užsimiegoję.

Atvažiavę į Eidą, tėvai mus paleido tiesiog praeit pro centrą, užeit į visas parduotuves ir apvaikščiot miestą… Užėję į vieną maisto parduotuvę, ir pamatę Ben& Jerry’s ledus, net neabejodamos, abi nusprendė, kad tikrai nusipirksim. Stovėjom gal dešimt minučių prie didelio šaldytuvo galvodamos kuriuos ledus paėmus… Pagaliau nusprendėm pasiimt šokoladinius ledus, su kokoso drožlėmis, bei karamelės gabaliukais… Na, kaip ir tikėjomės, nenusivylėm skoniu ir tiesiog mėgavomės ledais, bandelėm, bei gražiu vaizdu…

Grįžę iš miestelio, gavom netikėtai daug pasiūlymų, kaip daryt fotosesiją, ar žiūrėt filmą, plaukiot valtim, ar važiuot dar į kitą miestą. Na, po ilgų svarstymų nusprendėm susitikt su draugais, bei sugalvot ką veikt. Susitikę nusprendėm, kad pirmiausia paplaukiosim, o vėliau žiūrėsim filmą. Taip ir padarėm, tik iš vieno filmo pavirto dveji!

Na, o grįžę namo atsigulėm gal pirmą ar antrą valandą, ir turbūt galima pavadint ankščiausiu ėjimu miegot šią savaitę!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: