1 day with Gabija


Trečiadienį prieš užmiegant sukosi visokios mintys, ir tuo pačiu buvo nerealus jausmas viduje, nes žinojau, kad už kelių valandų galėsiu po tokio ilgo laiko apgabinti savo geriausią draugę, ir pasakyti, kaip jos pasiilgau. Ryte suskambėjo žadintuvas, ir kad ir kaip pavargus buvau, tokio nuostabaus jausmo, ir noro ją pamatyt niekas negalėjo pralenkt.

Stovėdamos su mama vietoj ir laukdamos jos, pagaliau pamatėm autobusą ir pažįstamą veidą. Atrodė viskas būtų lyg sapne, atrodė tai tiesiog neįmanoma, kai po pusės metų vėl  pamatai brangų žmogų! Po kelių minučių bėgtė atbėgom viena pas kitą, ir tas vienas apkabinimas… Pas mane namuose buvom labai anksti, apie 6 valandą ryto. Turėjom dvi su puse valandos pabūt kartu, o tada turėjau išeit į mokyklą. Nieko nelaukę pradėjom pasakotis, ir kalbėtis nesustodamos.

Grįžau iš mokyklos gan anksti, nes pakalbėjau su mokytoju, ir išleido iš kelių pamokų. Kai grįžau Gabija dar miegojo, ir stengiausi jos neprižadint. Deja… Po kažkiek laiko ji prabudo, turbūt pati nesusivokdama kad jau esa Norvegijoj, kad esam kartu… Pavalgę, bei pasidarę viską ką reikia, sugalvojom apžiūrėt miestelį, ir kelis aplinkinius krioklius. Oras buvo tikrai nekoks, bet svarbiausia, kad nelijo!

4 comments
 1. heyo said:

  jus tookios fainos:* gražuolytės

 2. Ugnė said:

  Laaabai gražios nuotraukos! 🙂

 3. Jovita said:

  Nuotraukos tikrai nuostabios! Linksmai praleisti laiką drauge! 🙂

 4. Jovanis said:

  Abi nuostabios, sekmes abiem Norvegijoje ;-*

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: