The body is meant to be seen, not all covered up.


Sveikos! Turbūt šį kartą kreipiuosi tik į merginas, kurios dejuoja dėl savo negražios figūros, papildomo antsvorio, ar kitų problemų. Asmeniškai MAN, jei mergina graži iš veido – niekada jos grožio nesugadins papildomi antsvoriai ar netokios kūno linijos. Bet kaip pastebėjau, artėjant vasarai, dauguma merginų rimtai susirūpino savo figūros išvaizda ar kūno svoriu. Aš pati niekada nesportavau, ar nesilaikiau dietų. Dietos įšūkio aplamai niekada nepriimčiau, o ir sportas man ne prie širdies. Bet jei tikrai to nori- viskas įmanoma! Savo kūnu pati nesu labai patenkinta, bet ir nesu nieko labai prieš. Žinoma, galima būtų padailinti kiekvieną dalelę, bet niekaip neprisiruošiu.

Na, kad ir nelabai nusimanau, bet šiandien pasikuičiau internete, ir sugalvojau padaryt įrašą kaip atsikratyt kelių kilogramų, ir pradėti mylėt savo kūną.

Turbūt visiems gerai žinomas: SPORTAS. Dauguma merginų prisižada sau, kad pradės sportuot ir kas gaunasi?… Po savaitės viskas baigiasi! Tikrai manai, kad per savaitę matysi didelį pasikeitimą? Klysti. Net neabejoju, kad net ir po savaitės kūnas šiek tiek pasikeičia, bet ne itin matomai. Jei tikslo pilnai užsibrėžei, susidaryk savo kiekvienos dienos sporto kalendorių. Pavizdžiui kiekvieną rytą netingėk atsikelt 30 minučių ankščiau, ir prabėgt krosiuką netolimose apylinkėse. Kiekvieną vakarą paskirsk sau valandą aerobikos pratimams gražinti pilvuką, bei kitų vietų treniravimui:

Toliau. Vienas iš svarbiausių sakinių kad gali valgyt dažnai, bet po mažai. Geriausiai būtų užkąsti vaisiais. Pavizdžiui ryte, vietoj kelių sumuštinių, suvalgyk tik vieną sumuštinį, ar pasiimk obuolį. Ar vietoj to suvalgyk sveiką jogurtą. Grįždama iš mokyklos, pasistenk nepersivalgyti, ir nepilnai prikimšk pilvą. Valgyk dažnai, bet po mažai. Kiekvieną kartą bevalgydama, išgerk bent vieną stiklinę vandens. Kuo daugiau skysčių- tuo geriau. Išgerdama kelis litrus per dieną, nesijausi tokia alkana, ir mažinsi cholorijų kiekį įprastoje dienoje.

Toliau kitas vienas iš sunkiausių, bet gan veiksmingų veiksmų : maisto atsikratymas po šeštos valandos. Turbūt ne aš viena pasaulyje, kuriai apetitas sukyla būtent vakare. Aštuntą ar devintą valandą atrodo, kad galėtum suryt visą šaldytuvą, ir dar negana. Būtent vakare maistas ir eina labiausiai į kūną. Vietoj didelio ir sultingo kepsnio suvalgyk žuvies, arba prisimink vaikystę ir vaikystėj valgytas košes. Vietoj colos butelio ant stalo-pasistatyk tyro vandens. Vietoj gardžios picos restorane- mieliau pasiimk tavo pamėgtų salotų. Vietoj naktipiečių, pasistenk suvalgyt dar vieną vaisių, o retkarčiais pasilepink vaisių salotomis.

Nesitikėkite rezultatą išvysti greitai. Negalvokit, kad per savaitę neteksit 4-5 kilogramų. Net ir pasiekę savo norimą figūrą, norėdami ją palaikyti- turite sportuoti ir maitintis sveikai. Jei tik ištversit, po kiek laiko galite turėti plokštų pilvuką, ploną liemenį, riestą užpakaliuką bei dailias kojytes! Tokį kūną, apie kurį kažkada svajojote.

Kelios dietos kurias radau pasikuitus internete (nei vienos nebandžiau, tikrai nežinau ar veikia, bet skamba įtikinamai):

http://visos-dietos.sportas.lt/7-dienu-dieta.html

http://visos-dietos.sportas.lt/kleopatros-dieta.html

http://edieta.mama.lt/dietos_a_z/s88/angelo-dieta

Na, SĖKMĖS JUMS MIELOSIOS, ir greitu metu galėsit ištarti: 

13 comments
 1. Laura said:

  Įkvepiantis post’as, paskatino sportuoti! šaunuolė tu :))

  • Ooo, kaip puiku! 😀 Ačiū labai :*

 2. Laima said:

  Ten ta nuotrauka, kurioje yra tu tokia..tokia.. Nereali figūra 🙂

  • Cia dvi nuotraukos kuriose as!:D aciu!!

 3. deimante said:

  Kad vakare apetitas padidėja čia didžiulė tiesa, tik va kai nori numesti svorio neišeina atsispirti visokiem saldainiam ir šokoladam.:D Ypač kai mama grįžta iš parduotuvės…

 4. **** said:

  kalorijos rasosi, o ne cholorijos… 😀

 5. tau labai gerai kai turi perfect body tačiau gal žinai, ką daryt žmonėms norintiems priaugti svorį(pvz me)?? daug kas sako kad viskas gerai,bet taip nesijaučiu…:D btw labai geras postas,smagu ,kad nori padėti žmonėms!:)x

  • As kai buvau mazesne irgu buvau visiskai pagaliukas, bet kazkaip savaime priaugau!:D gal dar priaugsi!:D del sito tikrai nezinau, ir man tas pats buvo, kai maza buvau:D

   • auksė said:

    Airingut, o kiek tu sveri ir koks tavo ūgis?nes tavo kūno formos tobulos,nei kūda,nei stora,noriu laikytis dietos,tj įdomu kiek maždaug reiktų svert 😕 🙂 aciu;]

   • Mano ugis apie 163 cm, sveriu ~46 kg 😉

 6. auksė said:

  A..tai tu tada kūdutė:D 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: