Nice nice monday


Labai gražus pirmadienis.Pirmiausiai turbūt todėl, nes sužinojom, kad visą savaitę nebus nei  vienos pamokos. Šiandien ir rytoj kažkokios video dienos, ir gaminam filmus, trečiadienį visos dienos kontrolinis, ketvirtadienį sporto diena ir pardavinėsim maistą, o penktadienį taip pat didelis visos dienos kontrolinis! Chill week!

Po pamokų užsuko Kari ir Jorid, su kuriom tikrai smagiai pasibuvom, pavalgėm, ir pasišnekėjom. Po kurio laiko jos išėjo namo, o aš į šokių salę. Ten pašokau kelias valandas, bei po to susitikau su Kari ir su vienu draugu. Nieko per daug neveikėm, bet buvimas su Kari tiesiog žudo.. Prisijuokėm iki pilvo skausmų, ir šiaip, labai smagiai pabuvom!

DATASS….Du e flink x)

Toliau vakaro keisčiausia dalis.. Susitikau su merginomis, kurios galvojau ant manęs pyksta dėl kitos merginos ir mano pykčių su ja. Jos buvę mano klasiokės, su kuriom sutariau geriausiai kaip tik atvykau į Norvegiją. Visai netikėtai paskambino, ir paprašė pakalbėt… Susitikę atsiprašė, kad tuos penkis mėnesius beveik nebendravom, ir supratom kaip buvom pasiilgę vienos kitų… Žodžiu susitaikėm, ir pažadėjom kurią dieną susitikt kaip ir ankščiau!

Na, ir kelios nuotraukos, kai šiek tiek nuobodžiavau x)

 

1 comment
  1. vii said:

    kaip mielai ten ta norvege gale pasake ate :)))

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: