Stuff/ my life


Per šį savaitgalį nelabai ką ir nuveikiau įdomesnio, kaip visada buvom su draugais, šokom ir taip toliau, taip kad nėra apie ką rašyt į blogą. Peržiūrėjau šiek tiek nuotraukų, kurias turiu savo kompiuterį, ir pagalvojau, kad gal būtų visai įdomus post’as su senesnėm nuotraukom iš mano gyvenimo!:)

Pradėkime nuo to, kad DIEVINU pozuot prieš kameras…. Todėl turiu tikrai daug nuotraukų iš vykusių bei nevykusių ” fotosesijų”. Kameros visada buvo mano draugės, ir jau nuo pat mažens pradėjau daryt vis daugiau ir daugiau nuotraukų…

Image

Image

Image

Image

Toliau pašnekėkime apie draugus. Visus 15 metų nuo pat vežimėlių laikų turėjau/turiu geriausią draugę. Nežinau, ar būtume bendravę jei mūsų tėvai nebūtų draugai. Esam LABAI skirtingos, bet kad ir kokios skirtingos būtume, esame praleidę nuostabų laiką kartu.

Image

Image

Image

Image

Image

Toliau Urtė. Vienintelis žmogus, kuriuo galiu taip pasitikėt ir ji visiškai viską žino apie mane. Ar bent žinojo… Kai išsikrausčiau, labai sunku palaikyt ryšį tik internetu, o ilgesio jausmas tiesiog žudo… Pažįstamos esam gan trumpą laiką, bet mūsų draugystė išaugo į kažką nepaprasto. Kiekviena minutė praleista su ja viena iš geriausių mano gyvenime.

ImageImageImage

Image

Toliau viena mergina vardu Karolina, su kuria esam pažįstamos nuo penktos klasės, bei buvom klasiokės. Nuo pat penktos iki devintos klasės visus metus sėdėjom kartu, ir per pamokas išdarinėjom nesamones. Su ja esam LABAI panašios charakteriu, turbūt todėl nebuvo jokių problemų bendraujant. Po pamokinio laiko labai daug kartu nepraleisdavom, bet be jos buvo tiesiog neįmanoma. Karolina ir Milda, vienos iš tų, su kuriom kad ir tryse būdavo galima pasitūsint taip, kaip ne visi sugeba kad ir geriausiuose vakarėliuose!

Image

ImageImage

Image

Haha, na ir mano klasiokas, draugas, bei nerealus tūsų liūtas kuriam paskambinus 5 ryto visada išlys į lauką, ir niekada neatsisakys susitikt! Vienas prie kito gyvenom labai arti, ir esam praleidę daug naktų lauke, tiesiog šnekėdami, ar darydami nesamones. Žmogus, kurį retai pamatysi liūdną!Image

Image

Image

Toliau ” Naujų metų nakties” chebra! Haha, su jais tikrai nesu gera draugė ar kažką, bet po naujų metų tikrai gerai susibendravom, ir net neabejoju, jei gyvenčiau Lietuvoj, praleistume daug laiko kartu.

Image

Yra daug pažįstamų, bei draugų Lietuvoje taip pat, bet kiek galima apie juos.. Prieikime prie Norvegų. Nors Norvegijoj esu tikrai trumpą laiką, labai puikiai prisitaikiau, ir susiradau draugų, su kuriais manau nenustosiu bendraut dar ilgai. Per tokį trumpą laiką gal ir sunku rast gerus draugus bet aš juos tikrai radau.. TIKRUS draugus, kurie visada bus su manim.

Pirma labai gera draugė Norvegijoj buvo Beate, ir kelios klasiokės. Su Beate praleisdavau kiekvieną dieną, ir šnekėdavom neužsičiaupdamos, viską viena apie kitą žinojom. Po kiek laiko labai atitolom viena nuo kitos, atrodė, kad jau nebėra ką šnekėt, kad ji jaučiasi nesava prie manęs, o aš prie jos. Žinau, kad jos pasiilgau, bet turbūt čia tiktų posakis ” žmonės keičiasi ”… Na, o kelios klasiokės buvo Marie, Anna ar kitos, su kuriom buvau iš pat pradžių kai tik čia atsikrausčiau. Gal ir dabar būtume kartu, jei ne viena mergina, kuri mus sypykdė, ir po to nebebendravom. Nebepykstam vienos ant kitų, bet ir nesam tokios geros draugės.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

ImageImageImageImage

Na o toliau… Geriausias vaikinas pasaulyje! Nuo pat mano atsikraustymo pradėjom bendraut, bei labai dažnai susitikdavom, susirašinėdavom. VISADA būna šalia, kai man jo reikia, visada kai būna liūdna nuotaika rašau jam, visada kai reikia pagalbos jis padeda, ir niekada niekada manęs nepamiršta.

Image

ImageImage

Image

Image

Na o dabar… Kai tik atsikrausčiau į Norvegiją, į šias merginas net nekreipiau dėmesio, nors ir bandė susipažint.. Po kažkiek laiko pradėjau su jom bendraut, ir pirmuose susitikimuose buvom itin nedrąsios.. Dabar visiškai viskas kitaip, ir tik prisiminę juokiamės iki pilvo skausmų. Su jom praleidžiu kiekvieną dieną mokykloj, beveik kiekvieną savaitgalį kartu! Turbūt daugiausiai laiko praleidžiu su Kari ir Jorid. Jos yra dvynės, bet VISIŠKAI nepanašios. Kari charakteris  turbūt labiausiai panašus į mano iš visų žmonių kurie gyvena mano miestelį… Su Kari visada prisidirbam, turim daug heiterių, ir dažniausiai visos dramos sukasi aplink mus. Abiem galiu pasitikėt, ir su abiem praleidžiu tobulas dienas.

Image

Image

Image

ImageImageImageImageImageImageImageImage

ImageImage

Image

Image

ImageImage

Image

Image

Image

ImageImageImageImageImage

Image

Būdamos kartu aplankėm beveik visus vakarėlius, kurie tik esa įvykę. Apvažinėjom daug miestų, bei susitikom su įvairiais draugais, susipažinom su naujais žmonėm. Taip pat susipažinau su keliais vaikinais, kuriuos jos jau pažįsta gan ilgą laiką, o man jie buvo naujovė. Jau pat pirmam vakarėlį pripratau prie jų, o jie prie manęs. Tam mieste, iš kurio jie esa praleidžiam visi labai daug laiko. Nors miestelis visai mažas, bet mum niekada nebūna liūdna! Nuotraukos ne vien tik su vaikinais, bet iš tų dienų kai visi esam kartu.

Image

Image

ImageImageImageImageImage

ImageImage

Na, jau gana apie draugus, nes kuo toliau tuo daugiau ateina minčių apie kuriuos dar parašyt, o ir nuotraukų labai daug, sunku išsirinkt!!!

Toliau visiem ir taip aišku, kad MAMA svarbiausias žmogus gyvenime. Kad ir kaip kartais atrodytų, visada ją myliu.

Image

ImageImageImage

Toliau mano šuniukas! Buvusi svajonė, kuri išsipildė prieš trejus metus. Gavau mielą mažą juodą kamuoliuką, su baltais ūsais ir juodom akytėm. Gaila, kad jau beveik metai, kaip su ja negaliu gyvent, bet vasarą pagaliau pasiimsim į Norvegiją. Prižadu, geriausias šuo evah.

ImageImageImageImageImage

Na o dabar …. Mėgstamiausias užsiėmimas: apsipirkinėjimas. Ne tiek kiek smagu turėt rūbus, bet kiek smagu PIRKT! Kai eini su maišais rankose, ir galvoji mintyse ką nusipirkai… Tas jausmas kai matuojiesi, ir galvoje aidi klausimas ” pirkt ar ne”…

ImageImageImageImageImageImageImageImage

Na, dar galėčiau rašyt ir rašyt, bet šiek tiek per ilgas įrašas! Paskutinės mano nuotraukos, bei labanakt

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

18 comments
 1. xxx said:

  Pasakysiu tiek, sis tavo postas mane gan nuvyle.. visiskai be jokios aiskios mintietiesiog minciu ir nuotrauku kratinys.. rasai, kad tik rasyt. 😦

  • O daug kam patiko. Taip kad pasakysiu, jeigu rašot tokius komentarus, rašykit su vardu 🙂 Kol kas man nesvarbu

 2. Gerda said:

  Super įrašas! Smagu pamatyti dar nematytų nuotraukų ir šiaip įdomus post’as! :D**

 3. she said:

  Airinga, esi nuostabi! Nors tavęs ir nepažįstu, kiekvieną dieną dešimtis kartų einu į tavo blogą, kadangi esi laaabai įdomi. Šaunuolė, taip ir toliau!:)

 4. xoxo said:

  Labai faina! Man tu tiesiog ideali..:*:*

 5. whateva said:

  Jei jau rasai bloga, mokek priimti kritika, jeigu ji reiskiama argumentuotai ir mandagiai.

 6. Nety said:

  Dar svarstei neberasyt blog’o??? No way! Jis ziauriai geeras. Ir sitas post’as buvo ziauriai awesome, taip skaitau or galvoju aww kaip miela, isivaizduoju kaip gera draugem tokius irasus apie jas pamatyt! Saunuole, Airinga, taip ir toliau!

 7. Greta a a said:

  Tu tikrai nereali :* Nekreipk dėmesio ką kiti sako !! :))

 8. Anonimas.:p said:

  Blemba, skaitau ir galvoju kaip tau ten smagu.. aaa…:// baltas pavydas tau Airinga. :// O šiaip tai dievinu aš tave gražuole. :P*

 9. Laura said:

  Iš tiesų šaunus blogas, per trumpą laiką spėjau jį pamilti. Pasiūlymas daugiau kelti įvairių nuotraukų iš drabužinės, pirkinių ir etc. Šaunuolė !

 10. Gabi said:

  esi tiesiog nereali Airinga, o tie įrašai kiekvieną dieną laukiu jų vis labiau ir labiau! Bet žinai čia iš oro taip pasakysiu.:D bet tau daug labiau tiko trrumpesni šiek tiek plaukai bet ir dabar osom!! Tęsk tęsk ir nenustook!

  • Žinai, masčiau nusikirpt…. 😀 Bet kažkaip baisu :D:D

 11. miau said:

  ohh.. dievinu tokius ilgesnius irasus,taip ir toliau rasyk ! 🙂 tada manau,tavo blogas taps dar idomesnis !:))

 12. deimante said:

  Labas! I tavo bloga ateinu kiekviena diena pasiziuret kas naujo:D Tiesiog labai idomu skaityt! O siaip atsikrauscius i norvegija,kalbeti norvegiskai jau mokejai ar ismokai bendraudama su draugais?:)

  • Nemokejau nei zodzio!!! Su draugais kalbedama!:D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: